Švarai stebuklo nereikia
Buitinės Chemijos Krepšelis Namų Švarai Palaikyti

Buitinės chemijos krepšelis namų švarai palaikyti

Kaip naudoti buitinę chemiją, kad ji mums nepakenktų? Visų pirma naudojant bet kokią buitinę chemiją, būtina mūvėti pirštines, o kai kuriais atvejais ir respiratorių, nes kai kurios cheminės medžiagos gali pakenkti kvėpavimo takams. Po buitinės chemijos panaudojimo, patalpą būtina išvėdinti.

Buitinės chemijos naudojimas

Buitinės Chemijos Krepšelis
Buitinės Chemijos Krepšelis

Gana dažnai naudojame buitinę chemiją ne pagal paskirtį. Su vonios kambariui skirtu valikliu nereikėtų valyti šaldytuvo, o su WC valymo priemone – viryklės. Taip sukeliamas pavojus sveikatai ir patiems prietaisams.

Visa buitinė chemija turi galiojimo terminą, tad ignoruodami tai, keliame pavojų savo sveikatai taip pat ir valomiems paviršiams.

Taigi ką turėtumėte turėti savo krepšelyje namų švarai palaikyti? Firma GRASS rekomenduoja geriausius savo valiklius Jūsų namams. Išsirinkite po vieną jums patikusią priemonę į krepšelį  ir mėgaukitės švara savo namuose be didelio vargo.

Buitinės chemijos krepšelis

VALIKLIS VIRTUVEI„Azelit“, „Azelit gel“, „Steel Polish” ir „Final Polish” (nerūdijančiam plienui), „Grill Professional“.

VALIKLIS VONIOS KAMBARIUI – „Sidelit“, „Glos“, „Glos gel“, „Gloss breeze”,”Gloss pink”, „Gloss amber”,  „Gloss coral”, „WC- Gel”, „Dos-clean”, „Dos Gel”, „Gloss Professional”, „Gloss – Gel Profesional”, „WC- gel Profesional”, „DOS-Gel Profesional”, „Gloss Concentrate”.

GRINDŲ VALIKLIS –  „ARENA”, „Universal Cleaner”, „Universal Cleaner Professional”, „Floor wash”, „Floor wash strong”, „Gloss Concentrate”.

BALDŲ VALIKLIS – „Leather Cleaner” (odai), „Torus”.

STIKLŲ, VEIDRODŽIŲ VALIKLIS – „Clean Glass”, „Clean Glass Profesional“.

Related News

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *