Švarai stebuklo nereikia
Įpročiai padedantys palaikyti nuolatinę tvarką namuose

Įpročiai padedantys palaikyti nuolatinę tvarką namuose

Turbūt niekas taip neišvargina, kaip nuolatinis virtuvės ir vonios kambario tvarkymas ir kažkodėl vos tik sutvarkius jie vėl atrodo sujaukti. Jei norite ištrūkti iš šio užburto rato teks pakeisti kai kuriuos savo įpročius bei įsivesti taisykles su kuriomis savo namuose atrasite daugiau laisvės, džiaugsmo ir švaros.

  1. Išsimaudę duše visad nuvalykite kabiną, kabinos stiklą, dušo galvutę ir plyteles

vonios kambario tvarkymas

Džiūdami vandens lašai palieka geltonas žymes ant sienų, stiklų ir veidrodžių. Tad po savęs praplaukite dušo kabiną karštu vandeniu tada nuvalykite sausu skudurėliu. To pakanka, kad dušinė būtų švari. Maždaug kartą per savaitę nuvalykite dušo kabiną specialios paskirties buitine chemija – vonioms ir dušams plauti. Tam puikiai pasitarnaus mūsų produktai tokie kaip „Gloss“, „Gloss gel“, „Gloss Professional”, „Gloss – gel Professional”,  „Gloss Concentrate” valikliais.

  1. Kaskart pasinaudoję kriaukle, nuvalykite ją

Išplovę indus nuvalykite kriauklę kempinėle. Užtruksite vos akimirką, o kriauklė spindės kaip nauja. Tačiau jei kriauklė neprižiūrėta tai, prevencija čia jau nepadės: tam reikės rimtesnio poveikio taršai įveikti. Ir čia mums į pagalbą atskubės jau jūsų pamėgti valikliai: „Sidelit“, „Gloss gel“, „Steel Polish” (nerūdijančio plieno kriauklėms),  „DOS-Gel Profesional”.

  1. WC priežiūra

Reguliarus klozeto valymas dažniausiai nereikalauja didelių pastangų, tačiau jei tenka susidurti su kalkių ir šlapimo akmens nuosėdomis, laukia pakankamai sunki kova. Dažnai sunku iššveisti regis nepanaikinamus nešvarumus? Pamėginkite panaudoti mūsų siūlomus produktus tokius kaip: „Gloss gel“, „Gloss breeze”,  „Gloss coral”, „WC- Gel”, „Dos Gel”, „Gloss – Gel Profesional”,  „DOS-Gel Profesional”,  „Gloss Concentrate”. Pasinaudoją mūsų patarimais tai ne tik pašalinsite nešvarumus iš klozeto, bet ir užtikrinsite, kad jie artimiausiu metu vėl nesusidarys.

4. Kol maistas kepa ar verda, sutvarkykite virtuvę

Kiekvienos šeimininkės dažnas uždavinys kaip be vargo nuplauti riebaluotas sienas ir spinteles. Gaminant maistą paprastai prisikaupia ne tik krūva neplautų indų, bet ir sienos ir spintelės aptaškytos riebalais. Nenuvalyti riebalai ilgainiui tampa jau sunkiai nuvalomi, o su laiku pastebime, kiek nemažai jų susikaupę ir ant įvairių virtuvės paviršių. Kad jūsų valymas neprailgtų, siūlome Jums ypač labai veiksmingus, taip pat ir mūsų pačių labai mėgstamus valiklius, tokius kaip: „Azelit“,  „Azelit gel”, „Sidelit“, „Smell Block” (nemaloniems kvapams šalinti), „Grill Professional”, „Final Polish” (nerūdijančiam plienui valyti), ploviklis „Универсал”, „CLEO” ir Jūsų virtuvė blizgės ir kvepės švara.

Related News

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *