Švarai stebuklo nereikia
Nano danga automobilio stiklui

Nano danga automobilio stiklui

Nano danga automobilio stiklui – kaip ji veikia stiklą? Vairuoti per lietų sunku. Vandens srautai, tekantys per stiklą, labai kenkia vaizdui, o esant dideliam lietui net priekinio stiklo valytuvai negali susidoroti su krituliais. Pagrįstas sprendimas vairuotojams rudenį būtų speciali Nano danga automobilio stiklui. Užtepus ant automobilių langų stiklo susidarys plonas hidrofobinis sluoksnis, kad įstrigęs vanduo paprasčiausiai susikauptų į lašus ir riedėtų žemyn, netrukdydamas vaizdui.

Kaip veikia Nano danga automobilio stiklui?

Nano danga automobilio stiklui veikia efektyviau nei kitos dangos nuo lietaus kurios yra ir brangesnės. Nano apdorojimo stiklo poveikis trunka iki 6 mėnesių arba iki 15 tūkstančių kilometrų.

Nano danga automobilio stiklui yra molekulinis produktas, kuriame yra smulkiausių sidabro, keramikos, deimanto ir stiklo dalelių.

Uždėjus ant automobilio stiklo paviršiaus, dalelės susijungia su stiklo molekulėmis ir sukuria polimero matricą, formuodamos ploniausią apsauginę hidrofobinę plėvelę. Pataikius į šią plėvelę, vandens lašai neplinta po paviršių, o suformuoja didelius lašelius ir juos nupučia artėjantis oro srautas.

Stiklas tampa lygus kaip veidrodis ir atstumia nuosėdas ir nešvarumus, išlaikydamas matomumą ir skaidrumą.
Apsauginės funkcijos dėka stiklas po nano apdirbimo yra mažiau jautrus mechaniniams pažeidimams, įbrėžimams ir drožlėms.
Skirtingai nuo kitu analogišku produktų nuo lietaus, nano dangoje nėra silikonų, kurie po valytuvų šluotelių gali palikti vaivorykštės plėvelę.

Nano danga automobilio stiklui – kas vyksta po padengimo?

– važiuojant didesniu nei 60 km/h greičiu, nereikia įjungti valytuvų;
– atsikratysite artėjančių automobilių žibintų, kurie gali apakinti;
– išlaikyti langą švarų ir reprezentatyvų taps daug lengviau;
– žiemą galite lengvai išvalyti apdorotą stiklą nuo sniego ir ledo;
– sutaupysite valytuvų šepetėlių keitimui, nes jūsų langai visada bus švarūs.

Nano danga automobilio stiklui taikymas

Stiklo apdirbimo technologija
Taikant nano dangą, labai svarbu tiksliai sekti technologinį procesą.

Pirmiausia stiklas nuplaunamas ir nuriebalinamas, tada tirpalas tepamas minkštu skudurėliu ir kuriam laikui paliekamas, o tada poliruojamas minkštu skudurėliu, kol paviršius bus lygus kaip veidrodis.

Apdorojimo ciklas kartojamas 2-3 kartus, atsižvelgiant į kompozicijos gamintoją ir jo rekomendacijas.

Related News

Įrašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *