GRASS Valymo priemonių Pirkimo taisyklės

  1. Bendrosios nuostatos

1.1      Šios prekių pirkimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas ir nustato asmens, įsigyjančio prekes www.grasschemija.lt elektroninėje parduotuvėje (toliau – Pirkėjas), ir UAB „Egora“ (toliau – Pardavėjas) tarpusavio teises, pareigas, atsakomybę ir Pirkėjo duomenų apsaugą, Pirkėjui perkant prekes elektroninėje parduotuvėje.
1.2.      Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus ar pakeistą pardavimo tvarką bei sąlygas. Pirkėjui apsiperkant el. parduotuvėje taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.
1.3.     Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo Taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Apmokėti“.
1.4. Prekės likutis sandėlyje ir Internetinėje parduotuvėje išskirtinais atvejais gali nesutapti, todėl galimi nesutapimai su informacija ir Jūsų užsakymo negalėsime įvykdyti arba įvykdysime tik dalį jo. Tokiu atveju Pirkėjas yra nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu ar kitomis priemonėmis ir toks Prekės užsakymo vykdymas yra nutraukiamas ir grąžinama sumokėta suma už trūkstamas Prekes arba užsakymas laikinai sustabdomas atsižvelgiant į Pirkėjo pageidavimus.
1.5. Realios Prekės išvaizda gali neatitikti esančioje nuotraukoje. Gali skirtis spalva, pakuotės dizainas. Produkto aprašymas yra bendro pobūdžio, todėl ne visada gali sutapti su informacija esančia ant produkto pakuotės.
1.6. Asmuo, patvirtindamas šias Taisykles, patvirtina, kad jis turi teisę pirkti Prekes šioje elektroninėje parduotuvėje.
1.7. Pirkimo ir pardavimo sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo tada, kai Pirkėjas, elektroninėje parduotuvėje suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs mokėjimo būdą ir susipažinęs su šiomis Taisyklėmis, paspaudžia patvirtinimo mygtuką, tuo pateikdamas ir patvirtindamas savo užsakymą, ir galioja iki visiško pareigų pagal šią sutartį įvykdymo. Jeigu Pirkėjas nepritaria visoms arba tam tikrai daliai Taisyklių, jis privalo nepateikti užsakymo.

  1. Asmens duomenų apsauga ir tvarkymas

2.1. Pardavėjas naudoja Pirkėjo asmens duomenis Internetinės parduotuvės administravimo tikslu, ar norint pristatyti produktą, kai gauna aiškų Pirkėjo sutikimą tokiam duomenų tvarkymui.
2.2.      Pirkėjas, užsakydamas prekes, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, tikslų prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą (kitaip negausite pranešimų apie užsakymo gavimą, užsakymo patvirtinimo, negalėsite apmokėti užsakymo).
2.3  Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
2.4.      Pirkėjas, užsiregistruodamas el. parduotuvėje bei užsakydamas prekes, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti prisijungimo duomenų.
2.5.  Mūsų tinklapyje mes galime naudoti slapukus. Vėliau slapukų pagalba yra palengvinamas Jūsų kompiuterio (lankytojo) identifikavimas bei prieiga prie svetainėje esančios informacijos. Daugiau apie slapukus skaityti „Slapukų politika“.

  1. Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

3.1.  Pirkėjas turi teisę pirkti prekes elektroninėje parduotuvėje, vadovaudamasis šiomis Taisyklėmis bei Lietuvos Respublikos teisės aktais.
3.2.  Pirkėjas įsipareigoja registracijos formoje pateikti tik teisingus ir išsamius duomenis.
3.3. Pirkėjas norėdamas pateikti Prekių užsakymą Internetinėje parduotuvėje privalo susipažinti ir sutikti su šiomis Pirkimo taisyklėmis.
3.4. Pirkėjas įsipareigoja, prieš pradėdamas naudoti Prekę, apžiūrėti ją ir įsitikinti, kad gauta Prekė yra ta, kurią Pirkėjas užsakė.
3.5. Pirkėjas turi teisę, nenurodęs priežasties, atsisakyti elektroninėje parduotuvėje sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties su Pardavėju (išskyrus šiame skyriuje žemiau nurodytas išimtis), apie tai pranešęs Pardavėjui ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės pristatymo dienos. Daugiau apie prekių grąžinimą skaitykite skyrelyje „Prekių grąžinimo taisyklės“.
3.6. Pirkėjas privalo sumokėti prekių ir jų pristatymo kainą, taip pat kitus mokėjimus (jei tokie nurodyti sudarant sutartį) ir priimti užsakytas prekes.
3.7. Už prekes Pirkėjas turi galimybę sumokėti keliais būdais: susimokėti naudodamasis savo banku internete, į kurį pateikiama nuoroda elektroninėje parduotuvėje (tuo atveju, jei Pardavėjas su Pirkėjo banku turi sudaręs atitinkamą sutartį); atliekant mokėjimą pagal sąskaitą išankstiniam apmokėjimui; sumokėjus visą pinigų sumą grynaisiais pinigais prekes pristatančiam kurjeriui – šis būdas galioja tik sandėlyje laikomoms prekėms ar užsakomoms didesniais kiekiais prekėms.
3.8. Jei pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
3.9. Pirkėjas privalo patvirtinti mokėjimo pavedimą Pirkėjo banke internete, į kurį pateikiama nuoroda elektroninėje parduotuvėje (tuo atveju, jei Pardavėjas su Pirkėjo banku turi sudaręs atitinkamą sutartį), arba atlikti mokėjimą iš bet kurio kito banko. Jeigu Pirkėjas sumoka už prekes pagal sąskaitą išankstiniam apmokėjimui, jis privalo atlikti mokėjimą iki sąskaitos išankstiniam apmokėjimui galiojimo pabaigos. Pirkėjui neapmokėjus sąskaitos per nurodytą laiką, mokėjimo pavedimo nepatvirtinus arba atskiru elektroniniu laišku neatsiuntus Pardavėjui pranešimo apie mokėjimo atlikimą, Pardavėjas turi teisę laikyti, kad Pirkėjas atsisakė pirkimo ir pardavimo sutarties ir panaikinti užsakymą.
3.10. Pirkėjas įsigijęs prekę privalo laikytis visų metodinių Pardavėjo nurodymų ir eksploatuoti prekę griežtai pagal pateiktą naudojimo instrukciją. Priešingu atveju Pardavėjas neatsako dėl neteisingai naudojant prekę atsiradusios žalos.
3.11 Pirkėjas privalo laikytis kitų Taisyklėse bei Lietuvos Respublikos teisės aktuose nustatytų reikalavimų.

  1. 4. Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

4.1 Pardavėjas įsipareigoja Pirkėjui pristatyti jo užsisakytas prekes, kurios yra jo prekių krepšelyje ir už jas yra apmokėta.
4.2  Pardavėjas įsipareigoja užtikrinti jam patikėtos Pirkėjo informacijos konfidencialumą ir neperduoti jos tretiesiems asmenims be Pirkėjo sutikimo, išskyrus įstatymo numatytus atvejus.
4.3.  Susidarius svarbioms ir iš anksto nenumatytoms aplinkybėms, Pardavėjas gali laikinai arba iš viso nutraukti internetinės parduotuvės veiklą, apie tai iš anksto nepranešę Pirkėjui.
4.4.  Pardavėjas patvirtina, kad yra atsakingas už Internetinėje parduotuvėje užsakytų prekių pardavimą ir įsigytų prekių tinkamą pristatymą, prekių kokybę, grąžinimo sąlygų tinkamą vykdymą bei kitų teisės aktuose numatytų pardavėjo teisių ir pareigų įgyvendinimą.
4.5 Jei Pirkėjas bando pakenkti elektroninės parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, Pardavėjas gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti (nutraukti) jam galimybę naudotis elektronine parduotuve ir neatsako už jokius su tuo susijusius Pirkėjo nuostolius.
4.6 Pardavėjas turi teisę vienašališkai pakeisti šias Taisykles, jas paskelbdamas elektroninės parduotuvės tinklalapyje. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo momento visiems po paskelbimo sudaromiems sandoriams.
4.7 Tinklalapyje esančios tekstinės ir grafinės informacijos, kuri yra saugoma pagal LR autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymą, negalima kopijuoti ir spausdinti.
4.8 Pardavėjas turi kitas Taisyklėse ir Lietuvos Respublikos teisės aktuose numatytas teises.

  1. Prekių užsakymas, kainos, atsiskaitymo tvarka

5.1.      El. parduotuvėje Pirkėjas gali pirkti visą parą, 7 dienas per savaitę.
5.2. Pardavėjas pasilieka sau teisę savo nuožiūra keisti prekių kainas esančias šioje elektroninėje parduotuvėje.
5.3. Prekių kainos Internetinėje parduotuvėje ir suformuotame užsakyme nurodomos Eurais su PVM
5.4. Prekių kainos neapima pristatymo išlaidų iki tam tikros prekių krepšelio sumos. Pristatymo išlaidų dydis nurodomas Internetinėje parduotuvėje gali keistis.
5.5. Prekių kainos Internetinėje parduotuvėje gali skirtis nuo kitų prekių pardavimo vietų.
5.6  PVM sąskaitą-faktūrą Internetinė parduotuvė išrašo ir Pirkėjui pateikia kartu su prekėmis arba elektroniniu paštu.
5.7   Pirkėjas e. parduotuvėje gali atsiskaityti už prekes per pasirinkto banko internetinės bankininkystės sistemą.

  1. Užsakymo įvykdymo terminai, prekių pristatymas

6.1 Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas, taip pat Pirkėjas turi galimybę prekes pasiimti pats iš Internetinės parduotuvės būstinės adresu: Kalantos g. 34-209, Kaunas, Lietuva (prieš tai susiskambinus su pardavėju)
6.2. Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas. Šie terminai netaikomi tuo atveju, jei Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą.
6.3. Pirkėjas sutinka, jog išskirtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.
6.4. Pirkėjas pasirinkdamas Prekių pristatymą – Kurjeris, įsipareigoja nurodyti tikslią Prekių pristatymo vietą.
6.5. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje įskaitant Kuršių Neriją darbo dienomis nuo 8.00 iki 17val, todėl Prekių užsakymo formoje turite nurodyti tą adresą, kuriuo būsite nurodytu laiku.
6.6. Prekėms užsakytoms į Kuršių Neriją yra taikomas papildomas, fiksuotas 15 eurų mokestis.
6.7 Prekių pristatymo kaina skaičiuojama atskirai ir priklauso nuo užsakyto prekių svorio.
6.8 Prekės pristatomos NEMOKAMAI viršijus 50 EUR, išskyrus Kuršių Neriją
6.9 Pardavėjas prekes pristato tik gavus Pirkėjo apmokėjimą per el. bankininkystę.
6.10  Priimant Prekes iš kurjerio būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, Jei Pirkėjas pats priimti prekių negali, o Prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo netinkamumo.
6.11 Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą ar prekių kiekio neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju Pirkėjas su prekių pristatymo atstovu užfiksuoja pažeidimus, juos nufotografuoja ir užpildo laisvos formos pažeidimo aktą, kuri pasirašo  Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas ir prekių pristatymo kompanijos atstovas.
6.12 Pristačius ir perdavus prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, neatsižvelgiant į tai, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsdamas, bet ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją.
6.13 Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.
6.14. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius be pastabų, laikoma, kad Prekės pristatytos nepažeistoje pakuotėje

  1. Prekių grąžinimas ir keitimas

8.1 Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimu per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės perdavimo jam dienos. Teise grąžinti prekes Pirkėjas gali tik tuo atveju, jeigu nebuvo praėjęs prekės grąžinimui terminas, prekė nebuvo sugadinta ir nebuvo naudojama. Visos grąžinamos prekės turi būti su autentiškomis etiketėmis, pilnos komplektacijos ir originalia pakuote.
8.2  Jei Pirkėjas pasinaudojo prekės grąžinimo sąlygomis, pinigai jam grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nuo prekės grąžinimo Pardavėjui dienos.
8.3 Pirkėjas nusprendęs grąžinti tinkamos kokybės prekes turi sumokėti už prekės pristatymo išlaidas, bankinius mokesčius bei prekės grąžinimo išlaidas.
8.4 Daugiau apie prekių grąžinimą skaitykite skyrelyje „Prekių grąžinimo taisyklės“

  1. Privatumo politika

9.1 Pirkėjo asmeninė informacija nebus naudojama neteisėtais tikslais.
9.2 Pardavėjas neperduos Pirkėjo duomenų ar asmeninės informacijos tretiesiems asmenims, nebent to reikalautų įstatymai.
9.3 Daugiau apie privatumo politiką skaitykite skyrelyje ‚Privatumo politika“

  1. Pirkėjo ir pardavėjo atsakomybė

10.1. Pirkėjas yra visiškai atsakingas už Pirkėjo pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Pirkėjas nepateikia tikslių asmens duomenų registracijos formoje, Pardavėjas neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Pirkėjo patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.
10.2. Pirkėjas atsako už veiksmus, atliktus naudojantis šia el. parduotuve.
10.3   Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Pirkėjas, neatsižvelgdamas į Pardavėjo rekomendacijas ir Pirkėjo įsipareigojimus, nesusipažino su šiomis
10.4. Atsiradus žalai, kaltoji Šalis atlygina kitai Šaliai tiesioginius nuostolius.

Kilus klausimams visada galima parašyti mums elektroniniu paštu vadyba@egora.lt