GRASS valymo priemonės

GRASS didmeninė prekyba

GRASS valymo priemonių Didmeninės prekybos skyrius yra pasiruošęs nuotoliniu būdu priimti Jūsų užsakymus. Susisiekite su vadybininku ir suderinkite visas užsakymo detales ir specialiai Jums taikomas kainas. 

GRASS Didmeninė Prekyba

Norite reguliariai užsakyti didesnius kiekius prekių, sudarykite didmeninio pirkimo sutartį.

 

GRASS Valymo priemonių didmeninė prekyba

„GRASS“ didmeninės prekybos padalinys aptarnauja ne tik verslo (B2B) klientus (viešbučius organizacijas, savo ūkinėm reikmėm perkančios įmonės, biudžetines organizacijas, ŽŪB ir ūkininkui) bei biudžetines organizacijas, tačiau ir individualią veiklą vykdančius asmenis, taip pat ir fizinius asmenis įsikuriančius naujuose namuose ar juos besistatančius, kuriems svarbi profesionalo pagalba ir yra perkama didesniais prekių kiekiais.

GRASS Valymo priemonių didmeninė prekyba

Valymo priemonėmis

GRASS didmeninė prekyba

Mūsų tikslas – greitai ir profesionaliai aptarnauti savo klientus ir kurti jiems pridėtinę vertę sutaupant laiką ir resursus. Siekiame išklausyti savo klientus ir įsigilinę į jų poreikius ir lūkesčius pasiūlyti:

  1. Optimalius sprendimus kiekvienam;
  2. Konkurencingas kainas ir nuolaidas;
  3. Lanksčias atsiskaitymo sąlygas;
  4. Prekių komplektavimą ir pristatymą;
  5. Asmeninį dėmesį ir aptarnavimą.

Didžiausia vertybė mums, kai klientai patenkinti rezultatais ir mūsų darbu, todėl jiems organizuojame aukštą aptarnavimo lygį visoje Lietuvoje. Mums yra labai svarbi Jūsų nuomonė, visada laukiame Jūsų pasiūlymų ir pastabų elektroniniu paštu į kurias būtinai atsakysime. 

Susisiekite su mumis

SUSISIEKITE SU MUMIS TELEFONU 8 603 78048 arba per kontaktu formą

Didmeninė prekyba Kontaktai