Atsiskaitymo už prekes būdai

1. Naudojant elektroninę bankininkystę rekomenduojame rinktis Paysera sąskaita. Pasirinkę šią apmokėjimo formą, Jūs iš karto pateksite į savo banko elektroninės  bankininkystės puslapį, kuriame reikės patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą.  Patvirtinus mokėjimą, nepamirškite grįžti į grasschemija.lt puslapį, kad Jūsų užsakymas būtų automatiškai užfiksuotas kaip apmokėtas.

2. Galite atsiskaityti ir per PayPal elektronine bankininkyste, kreditine ir debetine kortele arba pavedimu.

3. Pavedimu per banką į pasirinkto banko sąskaitą per vieną darbo dieną. Pasirinkę šį atsiskaitymo būdą, galėsite pervesti pinigus iš bet kurio banko tiesiai į mūsų sąskaitą.

GRASS Valymo priemonių Apmokėjimas

Bankai:

  • SEB bankas LT
  • Swedbank LT
  • DNB Nord LT
  • PaySera LT

Gavėjas: UAB „Egora“ įmonės kodas : 300048432

Sąskaita: LT497290099094561657

Bankas:AS Citadele bankas Lietuvos filialas

4. Atsiskaityti kreditine kortele – galite atsiskaityti šiomis kreditinėmis kortelėmis VISA, MASTER CARD, MAESTRO. Pirkimo proceso žingsnyje „Pasirinkite vieną iš mokėjimo būdų“ pasirinkite „KREDITINĖS KORTELĖS“. Jūs būsite nukreiptas į Mokėjimo puslapį.Mokėjimo puslapyje suveskite Kortelės savininko vardą, Kortelės numerį, Kortelės galiojimo laiką ir apsaugos kodus. Spauskite „Tęsti mokėjimą“.

Palaukite ir būsite nukreiptas į užsakymo patvirtinimo puslapį.

Nepavykus apmokėti arba nutraukus mokėjimą per pasirinktą banko sistemą, mokėjimo būdą iš naujo galite pasirinkti skiltyje „Mano paskyra“ „Mano užsakymai“. Prie užsakymo numerio paspauskite mygtuką „Pakeisti mokėjimo būdą“. Pasirinkus naują atsiskaitymo būdą dar kartą paspauskite mygtuką „Pakeisti mokėjimo būdą“.

SVARBU:

  • Darydami pavedimą, nepamirškite „mokėjimo paskirtis“ laukelyje nurodyti užsakymo numerį.
  • PVM sąskaita faktūra išrašoma elektroniniu būdu ir atsiunčiama Jums kartu su užsakymo išsiuntimo patvirtinimu. 
Product added to compare.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus