Prekes pristato Pardavėjas arba jo įgaliotas atstovas, taip pat Pirkėjas turi galimybę prekes pasiimti pats iš Internetinės parduotuvės būstinės adresu: Kalantos g. 34-209, Kaunas, Lietuva (prieš tai susiskambinus su pardavėju)

 1. Prekės pristatomos per 3-5 darbo dienas. Šie terminai netaikomi tuo atveju, jei Pardavėjo sandėlyje nėra reikiamų prekių, o Pirkėjas informuojamas apie jo užsakytų prekių trūkumą.
 2. Pirkėjas sutinka, jog išskirtiniais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl Force Majeure aplinkybių.
 3. Pirkėjas pasirinkdamas Prekių pristatymą – Kurjeris, įsipareigoja nurodyti tikslią Prekių pristatymo vietą.
 4. Prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje įskaitant Kuršių Neriją darbo dienomis nuo 8.00 iki 17val, todėl Prekių užsakymo formoje turite nurodyti tą adresą, kuriuo būsite nurodytu laiku.
 5. Prekėms užsakytoms į Kuršių Neriją yra taikomas papildomas, fiksuotas 15 eurų mokestis.
 6. Prekių pristatymo kaina skaičiuojama atskirai ir priklauso nuo užsakyto prekių svorio.
 7. Prekės pristatomos NEMOKAMAI viršijus 50 EUR, išskyrus Kuršių Neriją
 8. Pardavėjas prekes pristato tik gavus Pirkėjo apmokėjimą per el. bankininkystę.
 9. Priimant Prekes iš kurjerio būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, Jei Pirkėjas pats priimti prekių negali, o Prekės pristatytos Pirkėjo nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl Prekių pristatymo netinkamumo.
 10. Nustačius siuntos pakuotės pažeidimą ar prekių kiekio neatitikimą (-us), Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas siuntos privalo nepriimti. Tokiu atveju Pirkėjas su prekių pristatymo atstovu užfiksuoja pažeidimus, juos nufotografuoja ir užpildo laisvos formos pažeidimo aktą, kuri pasirašo Pirkėjas ar Pirkėjo atstovas ir prekių pristatymo kompanijos atstovas.
 11. Pristačius ir perdavus prekes Pirkėjo nurodytu adresu, laikoma, kad prekės Pirkėjui yra perduotos, neatsižvelgiant į tai, ar prekes faktiškai priima Pirkėjas, ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Jei planuojamą prekių pristatymo dieną prekės nepristatomos, Pirkėjas nedelsdamas, bet ne vėliau kaip kitą dieną po planuotos prekių pristatymo dienos, apie tai informuoja Pardavėją.
 12. Jei prekes priims ne Pirkėjas, Pirkėjas privalo nurodyti prekes priimsiančio asmens duomenis, pildydamas užsakymo pristatymo informaciją.
 13. Pirkėjui priėmus siuntą ir pasirašius be pastabų, laikoma, kad Prekės pristatytos nepažeistoje pakuotėje

Turite klausimų? Susisiekite su mumis

Product added to compare.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus