Mes dedame visas pastangas, kad apsipirkimas pas mus būtų kuo palankesnis klientui.

Toliau rasite informaciją apie standartinę procedūrą, kurios reikia laikytis apsiperkant pas mus.

  1. Jūs galite įtraukti prekes į savo pirkinių krepšelį būdami tiek prekei skirtame puslapyje, tiek greito apsipirkimo lange, kur galima daugiau sužinoti apie prekę, pamatyti nuotraukas ir sužinoti apie GRASS valymo priemonių savybes.
  2. Iš karto, kai pasirenkate tinkamą prekę, galite prekę įtraukti į pirkinių krepšelį. Be to, galite jį įtraukti ir į trokštamų dalykų sąrašą, iš kurio prekes galėsite perkelti į pirkinių krepšelį.
  3. Kaskart, kai į pirkinių krepšelį įtraukiate prekę, viršutiniame dešiniajame interneto svetainės kampe matysite pirkinių krepšelio peržiūros rodinį, kuriame matomi įtraukti produktai.
  4. Paspaudus viršutiniame dešiniajame kampe esantį mygtuką „Pirkinių krepšelio peržiūra“, arba produkto puslapyje, arba greito apsipirkimo lange esantį mygtuką „Apdoroti užsakymą“, jus nukreips į viso pirkinių krepšelio peržiūrą, kur galėsite pakeisti vienetų skaičių arba įtraukti prekes į trokštamų dalykų sąrašą.
  5. Jei esate tikri, kad jūsų pirkinių krepšelis parengtas, galite pereiti prie atsiskaitymo proceso. Kito žingsnio metu galite pasirinkti pristatymo būdą bei adresą ir nurodyti, ar reikia sąskaitos-faktūros. Priklausomai nuo pristatymo būdo, toliau galite eiti į „Apmokėjimą internetu“ ir pasirinkti mokėjimo būdą. Ir tai yra paskutinis žingsnis, kuriuo baigiasi apsipirkimas mūsų elektroninėje parduotuvėje
  6. Po to, kai pateiksite savo užsakymą, gausite automatinį patvirtinimą el. paštu, kuriame bus informacija apie tolesnį užsakymo apdorojimą.
Product added to compare.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus