Riebalų valiklis "Grill Professional"...

Riebalų valiklis "Grill Professional" 600 ml

Labai efektyvus šarminis produktas, skirtas valyti orkaites, groteles, virykles, keptuves, kepimo įrangą ir indus, krosnis, gaubtus iš patvaraus maisto ir organinių teršalų: anglies nuosėdas, riebalus, suodžius ir sudegusį maistą. Produktas skirtas naudoti ant emaliuotų, chromuotų paviršių, stiklo dirbinių, nerūdijančio plieno, ketaus, fajanso, porceliano. Sudėtyje yra aktyvių valymo ingredientų, skaidančių riebalus, anglies nuosėdas ir kitas organines priemaišas, kurių poveikis garantuoja puikų rezultatą be didelių pastangų. Pašalina nemalonius kvapus. Talpa 600 ml

125470
19
4,88 EUR
Pristatysime per 2-3 d.d.


  • 14 dienų pinigų grąžinimo garantija
  • Pirkimas internetu 7/24 per parą
  • Pristatymas į visus miestus
 

125470 „Grill Professional“  600 ml,

Griliaus valiklis (riebalų valiklis)

ASKIRTIS

Labai efektyvi šarminė priemonė kombinuotoms krosnims, orkaitėms, grotelėms, viryklėms, keptuvėms, kepimo įrangai ir indams, orkaitėms, gaubtams valyti nuo užsispyrusio maisto ir organinių teršalų: anglies nuosėdų, riebalų, suodžių ir deginto maisto. Produktas skirtas naudoti ant emaliuotų, chromuotų paviršių, stiklo dirbinių, nerūdijančio plieno, ketaus, fajanso, porceliano. Sudėtyje yra aktyvių valymo ingredientų, skaidančių riebalus, anglies nuosėdas ir kitas organines priemaišas, kurių poveikis garantuoja puikų rezultatą be didelių pastangų. Pašalina nemalonius kvapus.

NAUDOJIMO BŪDAS
Prieš naudojimą patikrinkite paviršiaus atsparumą gaminiui nepastebimoje vietoje.  Tolygiai tepkite gaminį ant vidinio paviršiaus, įjunkite garinimo režimą 5-15 minučių, nuplaukite paviršių vandeniu. Grotelėms, viryklėms, orkaitėms, gartraukiams ir kitai kepimo įrangai priemonę tepkite ant atvėsinto ar įkaitinto paviršiaus, kad pastovėtų 3-5 minutes, patrinkite kempine, nuplaukite vandeniu. Jei yra nešvarių nešvarumų, pakartokite gydymą ir padidinkite laikymo laiką.

SUDĖTIS
≥30%: išgrynintas vanduo; ≥5, bet <15% natrio hidroksido, šarminių priedų; <5%: nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, EDTA druska, kvapiųjų medžiagų priedas.

LAIKYMO SĄLYGOS
Laikyti vėsioje, sausoje vietoje nuo + 5 ° C iki + 35 ° C temperatūroje. Venkite tiesioginių saulės spindulių. Laikyti sandariai uždarytą.

ATSARGUMO PRIEMONĖS

DĖMESIO! Nenaudokite ant aliuminio, teflono, dažytų paviršių ir kitų spalvotųjų metalų paviršių, ant plastiko naudokite atsargiai. Venkite kontakto su oda ir akių gleivinėmis. Mūvėkite gumines pirštines. Patekus ant odos ir į akis, nuplauti vandeniu. Jei reikia, kreipkitės į gydytoją. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Nenaudokite tuo pačiu metu su kitomis valymo priemonėmis.

Galiojimo laikas: 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos. Gamybos data ir partijos numeris nurodomi ant pakuotės.

19 Prekės
Atsiliepimų nėra, būk pirmas

Parašykite atsiliepimą

Jums taip pat gali patikti

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Product added to compare.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus